všetky články >

Back office - špecialista reklamácií s nemeckým jazykom

AuJob s.r.o. - Personálny servis, Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 3.7.2012

Ponúkame Vám zaujímavú a aktívnu pracovnú pozíciu, v ktorej budete denne v kontakte s cudzími jazykmi a kde budete mať možnosť nazbierať ďalšie skúsenosti a znalosti:

Po dôkladnom školení budú náplňou práce nasledujúce činnosti:

- zákaznícky servis pri uzatváraní zmlúv pri predaji havarovaných vozidiel

- kompletná tvorba kúpnych zmlúv medzi zmluvnými stranami v rámci interného systému

- sledovanie lehôt, platobných príjmov, termínov výberov

- prijímanie/spracovanie objednávok

- starostlivosť o zákazníkov cez telefón, odborné poradenstvo

- spracovanie zákazníckych objednávok/odpovede na zákaznícke otázky

- korešpondencia so zákazníkmi ako sú majitelia vozidiel, kupujúci, leasingové spoločnosti, automobiloví odborníci a poisťovne

- monitoring a dokumentácia vysporiadania od prvotných fáz až po ukončenie

- poskytovanie informačných služieb o službách spoločnosti

- starostlivosť o kľúčových a VIP klientov

- kontrola likvidity, spracovanie reklamácií zo strany zmluvných partnerov

- vývoj prijateľných riešení a starostlivosť o zúčastnené strany ( kupci, majitelia, poisťovne,..)

- úzka spolupráca s teamleadrami servisných centier

Druh pracovného pomeru

hlavný

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Administratíva

Povolania

Back office špecialista