všetky články >

Fajn práca vo výrobe, až 1400 €, bonusy

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Ponuka práce

Dátum pridania: 29.4.2024

Staňte sa súčasťou prosperujúcej spoločnosti, ktorá výrazne rastie na trhu a pracujte v zaujímavom odvetví. Hľadáme nových parťákov do výroby. Nie sú potrebné žiadne skúsenosti, radi vás všetko naučíme. Ponúkame zaujímavý plat až 1400 €. Nástup je možný ihneď a priamo do kmeňového stavu, nejedná sa o zamestnanie cez pracovnú agentúru. Práca je svojím charakterom vhodnejšia pre mužov.

Pracovná náplň:

- Príprava materiálu a zabezpečenie jeho plynulého toku do výrobného procesu

- Manipulácia s výrobkami a odpadovým materiálom vrátane balenia a zaskladňovania

- Údržba strojov, dodržiavanie bezpečnostných noriem a poriadku na pracovisku

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Kategória

Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba

Montážnik, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení, Robotník

Mám záujem o ponuku